Genel

İMAM HATİPLİLER DERNEK ÇATISI ALTINDA TOPLANIYOR

Önder Osmaniye İmam Hatipliler Derneği İl Başkanlığı Kadın Kolları Komisyon Başkanı Nazmiye Akyol başkanlığında; Rahime Hatun İmam Hatipliler Derneği Kuruluyor.

Kız İmam Hatip Öğrencilerimizin, Mezunlarımızın, Mensuplarımızın,

Gönlü milli manevi değerlerle bütünleşmiş İmam Hatip Sevdalılarının bir araya gelerek, topluma rol modeller, Önderler, Öncüler olabilme gayretiyle Nazmiye Akyol, Ayşe Eskioğlu , Dilek Bahçeci dernek çalışmaları için istişare de bulundular.

İmam Hatip Camiasına gönül vermiş Önder Osmaniye İmam Hatipliler Derneği Kadın Kolları Komisyon Üyeleri; dernek tüzüğü hazırlayarak,

Önder Osmaniye İmam Hatipliler Derneği İl Başkanı Ömer Bahçeci,

Başkan Yardımcısı ve Üye İlişkiler Başkanı Hakkı Yılmaz ,

Dernek Sekreteri Mehmet Emin Baç ,

Basın Sorumlusu ve Üye İlişkiler Başkan Yardımcısı Hakan Eskioğlu ,

Hafızlık Proje Hüseyin Cengiz İmam Hatip Ortaokulu Eski Okul Aile Birliği Başkanı Cuma Akyol Ali istişare toplantısı yaptılar.

Önder Osmaniye İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Kadın Kolları Komisyon Başkanı, Yeni Kurulacak Olan Rahime Hatun İmam Hatipliler Derneği Kurucu Başkanı Nazmiye Akyol;

“Âlime analar, Bilge analar, Rahime Hatunlar, Fadıma analar olabilme arzusuyla; Rahime Hatun İmam Hatipliler Derneğini kurmak için bir araya geldik.

Kız İmam Hatip öğrencilerimizin, Mezunlarımızın, Mensuplarımızın, İmam Hatip Camiamıza destek veren gönüldaşlarımızın, Vatan millet sevdalısı tüm Rahime Hatunlarımıza hitap edebilmeyi istiyoruz.

Bu sebeple, çeşitli istişareler sonrasında, tüzük çalışmasıyla işe başladık. Yüce Allah’ım rızası doğrultusunda hayırlı bereketli hizmetler de bulunabilmeyi bizleri lütfeylesin inşaallah.” dedi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.