Genel

İŞADAMI ERCAN NERGİZ’DEN OSMANİYESPOR’A SEVİNDİREN HAREKET

TFF 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Osmaniyespor FK, ligde 9 puanla 4. Sırada yer alırken, Ziraat Türkiye Kupası’nda da tur atladı. Bu sene sezona iyi bir başlangıç yapan Osmaniyespor FK’ya bir destek de Osmaniyeli İş adamı Ercan Nergiz’den geldi. Nergiz, Osmaniyespor yönetimi, teknik heyeti ve futbolcularına kahvaltı verdi.

Osmaniye’nin nezih mekanı Seyir Tepe’de düzenlenen kahvaltı programında konuşan İş adamı Ercan Nergiz, “Osmaniyespor’umuz bu sene iyi bir performans sergiliyor. Yönetimi, teknik heyeti ve futbolcularımızı kutluyorum. Bu kahvaltı ile bizim de yanlarında olduğumuzu ve destek verdiğimizi göstermek istedim. Bundan sonra da başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum” dedi.

Osmaniyespor Kulüp Başkanı Bülent Çenet de Ercan Nergiz’e teşekkür ederek, bunun emsal olmasını temenni ettiklerini ve bu tür desteklerin devam etmesini diledi.

Osmaniyespor Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül de yaptığı konuşmada “Elbette ki kulüp tesislerimizde de kahvaltı çıkıyor. Burada önemli olan bizlere destek verilmesidir. Bizlerin yanında olmanızı hissetmemizdir. Bundan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu sene sezona iyi başladık. İnşallah devamını da getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Takımımızdaki birlik ve beraberlikten memnunum. Bu şekilde inşallah Osmaniye’mize iyi bir sonuç yaşatmak istiyoruz. Ayrıca Osmaniye’ye böyle güzel bir mekanı kazandıran işletmecimize de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Sarıgül, konuşmasının ardından yemek duası yaptırdı.

Kahvaltı programına katılan Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı da “Başarılı bir sezon geçiren teknik heyet ve oyuncularımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca Türkiye Kupası maçındaki başarısından ve kurtardığı penaltı ile turu getiren file bekçimiz Yağızcan Akyürek’i de tebrik edip başarılar diledim. Biz de basın olarak her daim yanlarında ve destekçileri olacağız” diye konuştu.

Program sonunda İşadamı Ercen Nergiz tarafından Kulüp Başkanı Bülent Çenet, Kulüp Yöneticileri Mehmet Çuhadar, Kamil Koca ve Musa Gönül’e başarılarından dolayı Teşekkür Plaketi takdim edildi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.