Genel

İŞKUR ELEMANLARI UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORLAR

İŞKUR Osmaniye İl Müdürlüğü işgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu nitelikli personel yelpazesinin genişletilmesine yönelik iş birliği kapsamında açmış olduğu kursları ziyaret etti. Yapılan ziyarete İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Hacı AKKOYUNLU da katılarak kursiyerlerle görüşme gerçekleştirdi.

 Mesleki alanda açılan kursların etkinliğinin ve verimliliğinin arttırılmasına yönelik olarak ziyaret gerçekleştirildiğini ve gerçekleştirilen bu ziyarette gerek kursiyerlerimizin gerekse İŞKUR’un hizmet paydaşı olan firmaların uyum içinde çalışmasının büyük önem atfettiğini belirtti.

Hacı AKKOYUNLU yaptığı açıklamada İŞKUR’un açtığı kursların işgücündeki deneyim safhasını büyük oranda sağladığını belirterek böylelikle hem iş arayan hem işverenlere büyük kolaylık sağlandığını ifade etti.

İŞKUR olarak nitelik ve ihtiyaç bazlı kurslar açarak işgücü piyasasını gözlemlediklerini belirten Hacı AKKOYUNLU yaptığımız ziyaretlerde aldığımız görüş ve önerilerin kendileri için önemli olduğunu çalışmaların da bu dönütler doğrultuda gerçekleştirildiğini ifade etti.

Habar merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.