Genel

İŞKUR’DAN ÇAĞRI MERKEZİ KURSUNU ZİYARET

 İŞKUR İl Müdür yardımcısı Hacı AKKOYUNLU işbirliği kapsamında açılan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kursu bu alanda ihtiyaç duyulan yetişmiş kalifiye elaman ihtiyacına cevap vereceğini belirtti.

Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü yetkilileri Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kursunu birlikte ziyaret ettiler.

 İŞKUR İl Müdür yardımcısı Hacı AKKOYUNLU işbirliği kapsamında açılan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kursu bu alanda ihtiyaç duyulan yetişmiş kalifiye elaman ihtiyacına cevap vereceğini belirtti. Bu kurslar sayesinde kursiyerlerin giderleri İŞKUR tarafında karşılandığını ve işverenlere maddi külfet oluşturmadığını belirten İl Müdür Yardımcısı Hacı AKKOYUNLU İŞKUR’un düzenlediği kurslar kişilerin mesleki gelişim ve mesleki eğitim faaliyetlerine olumlu katkı sunduğunu belirtti.

 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi ARIK, açılan bu kursların ilimiz açısından önemli olduğunu söyledi ve kursiyerlere başarı dileklerini ifade etti. Haber Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.