Genel

İSTEK OSMANİYE OKULLARI LGS BAŞARI SEVİNCİ YAŞIYOR

İSTEK Osmaniye Okulları Müdürü Gültekin ÖZDEMİR, “İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarmak demektir . İSTEKLİ olmak, bu başarının ilk adımıdır” dedi.

Eğitimde ve sınavlarda başarılı sonuçlar almanın sevincini ve gururunu yaşadıklarını ifade eden  Gültekin Özdemir’den  LGS 2021 sonuçları ile ilgili olarak  aldığımız bilgilere göre,  

“İSTEK Osmaniye Okulları olarak LGS 2021 Gurur Tablomuz ; %1’lik dilimde 9 öğrenci ,    % 2’lik dilimde 12 öğrenci ,   % 5’lik dilimde 22 öğrenci olmak üzere sınava katılan öğrencilerimizin %42’si  %5’lik dilimde yer almıştır.  Öğrencilerimizden Selim Yiğit YÜKSEK: GALATASARAY LİSESİSİNE , Tuğba KARADAVUT : BEŞİKTAŞ KABATAŞ LİSESİNE , 33 Öğrencimiz ise “Nitelikli Liselere” yeterli puan alarak yerleşmişlerdir.

“İSTEKLİ olmak, bu başarının ilk adımıdır. İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir” diyen Özdemir: “ Öğrencilerimiz, onlara destek veren aileleri ve öğretmenlerimiz bu başarı yolunda ‘’üşenme , vazgeçme, erteleme ‘’ sloganı ile gerek birebir eğitim gerek online eğitim süresince verimli ve istekli çalışarak, yorulmadan, doğru hamlelerle hedeflerine ulaştılar. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. İSTEK’li öğrencilerimizin nezdinde hedeflerine ulaşan büyük başarı gösteren bütün öğrencilerimizi, bu başarının mimarı öğretmenlerimizi ve desteğini esirgemeyen velilerimizi tebrik eder, yeni eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dileriz. İSTEKLİ olmak ayrıcalıktır” dedi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.