Genel

İSTEK OSMANİYE OKULLARINDA LGS BAŞARISINA BURSLULUK VAR

   İSTEK Osmaniye Fen Lisesi 9.sınıf öğrencilerine LGS puanına göre bursluluk imkanları sunuyor. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Tecrübeli kadrosu ve etkin akademik sistemiyle üniversite sınavlarında üstün başarıyı hedefleyen okulumuz öğrencilerimizin kariyer hayalleri için en güvenilir adreslerden birisi olmaya devam ediyor. Yılda 35 konu kazanım ve 30 deneme sınavı ile 9,10 ve 11. sınıfta yoğun bir sınav programı uygulanan öğrencilerimiz 12. Sınıfa geldiklerinde yaklaşık 100 deneme sınavına katılarak YKS sınavına giriyorlar.    Yeditepe Üniversitesi ile İSTEK Okulları ortak programı olan UNİ101 ile lise hayatı boyunca seçtikleri bölümün derslerini alıyorlar. Üniversiteye başladıklarında bu derslerden muaf oluyorlar. 2020 – 2021 Eğitim – Öğretim döneminde İSTEK Okulları olarak YKS’de ilk 5’te 2 İSTEK’li öğrenci olmasının gururunu yaşıyoruz.

 İSTEK Osmaniye Fen Lisesinden YKS 2021 sınavında İlk 5000′ de 5 Öğrenci! Fen Lisesi öğrencilerimiz ;Yiğit Görkem YANIK, Sude Cemre TOKGÖZ, Mehmet Mert KESKİNOVA, Sıla TENEKECİ ve Özge Ayça KARADAVUT’u tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 İSTEK’li öğrencilerimizin nezdinde hedeflerine ulaşan büyük başarı gösteren bütün öğrencilerimizi, bu başarının mimarı öğretmenlerimizi ve desteğini esirgemeyen velilerimizi tebrik eder, yeni eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dileriz. İSTEKLİ olmak bu başarının ilk adımıdır. İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır.

Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir. Öğrencilerimiz, onlara destek veren aileleri ve öğretmenlerimiz bu başarı yolunda ‘’üşenme, vazgeçme, erteleme ‘’ sloganı ile gerek birebir eğitim gerek çevrimiçi eğitim süresince verimli ve istekli çalışarak, yorulmadan, doğru hamlelerle hedeflerine ulaştılar. Başarı ben başaracağım diyenlerindir.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.