Genel

JASAT bir hırsızlık olayını daha aydınlattı!

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı Jandarma’nın Dedektifleri JASAT, hırsızlara göz açtırmıyor. Bugüne kadar birçok hırsızlık olayını aydınlatan ve faillerini yakalayan JASAT ekipleri, son olarak Kadirli ilçesinde gerçekleşen Enerji Nakil Kablosu Hırsızlığı olayını da aydınlattı.

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı Jandarma’nın Dedektifleri JASAT ve Kadirli İlçe Jandarma Komutanlığınca Kadirli İlçesinde meydana gelen Haberleşme ve Enerji Nakil Kablosu Hırsızlığı olayında Haberleşme Nakil Hattına ait kabloları çalan C.G ve E.Z İsimli şahıslar çalınan kablolar ile birlikte evlerinde yapılan arama neticesinde yakalandı. Söz konusu malzemeler işletme yetkililerine teslim edildi.

Olayı gerçekleştiren ve adli makamlara sevk edilen şahıslar, tutuklanarak T tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi.

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı’nın suç ve suçlulukla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarının kararlılıkla devam etmekte olduğu bildirildi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.