Genel

JASAT Timlerinin Başarılı Çalışmaları Devam Ediyor!

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı Jandarma’nın Dedektifleri diye tabir edilen Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), adeta hırsızlara geçit vermiyor. Bugüne kadar birçok hırsızlık olayını aydınlatan JASAT ekipleri, son olarak bağ, bahçe ve tarladan hırsızlık yapan şüpheliyi yakaladı.

Edinilen bilgiye göre, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bulunan bağ, bahçe ve tarladan çit teli ve çinko gibi malzemelerin çalındığı ihbarını alan Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı, konuyla ilgili çalışma başlattı. Çalışmalar kapsamında yapılan teknik ve fiziki takibin ardından malzemeleri çalan şahsın K.K. olduğu tespit edildi. Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından düzenlenen operasyonla şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Çalınan malzemeler ise hurda malzeme satılan bir iş yerinde bulunarak, sahibine teslim edildi.
K.K. isimli hırsızlık şüphelisi şahıs, Jandarma’daki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı’nın suç ve suçlulukla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarına kararlılıkla devam edileceği bildirildi.

HABER MERKEZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.