Genel

KADİRLİ BELEDİYESİ, YANGINZEDELERE GIDA VE EŞYA YARDIMI YAPIYOR

Kadirli Belediye Başkanı  Ömer Tarhan,yangında evleri zarar gören ailelerin yaralarını sarmaya devam ettiklerini söyledi.

Beraberinde MHP İlçe Başkanı Av. Alptekin Uçmak ve Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Akgöllü ile birlikte Karatepe ve Kızyusuflu köylerinde orman yangınında evleri zarar gören aileleri ziyaret eden Başkan Tarhan, yangın zedelerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve yaraları sarıyoruz dedi.

Yangında evi ve ahırları zarar gören ailelerimize yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz diyen Başkan Tarhan şunları kaydetti;

“ 28 Temmuzda başlayan ve 3 gün süren orman yangınında ve sonrasında Kadirli Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.  Kızyusuflu ve Karatepe köylerinde yangında zarar gören ailelerimize buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, koltuk takımı, süt sağma makinesi ve gıda yardımlarını ulaştırdık. Yangınzedelerimizin yanında olmaya ihtiyaçlarının karşılanmasında Kadirli Belediyesi her zaman üzerine düşeni fazlasıyla yapmaya devam edecektir.Yangından zarar gören hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Menderes ÖZAT 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.