Genel

KARAİSALI’NIN YENİ KAYMAKAMI MERT KUMCU GÖREVE BAŞLADI

     Adana’nın Karaisalı   ilçesinin Osmaniye’li yeni  kaymakamı  Mert Kumcu, 02.09.2021 tarihinde görevine başladı.

     20.08.2021 tarihli 31574 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 221/412 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi’ne göre Karaisalı  Kaymakamlığına asaleten atanan Karaisalı  Kaymakamı Mert KUMCU, 02.09.2021 tarihinde görevine başladı.

     MERT KUMCU KİMDİR?

 Kaymakam Sayın Mert KUMCU;

    1993 yılında Osmaniye’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Osmaniye’de tamamlamıştır. 2013 yılında üniversite eğitimine başlamış olup, 2017 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler İşletme bölümünden mezun olmuştur.2018 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 107. Dönem Mülki İdare Amiri-Osmaniye Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine intisap etmiştir. İl merkez stajının ardından Çanakkale/Ecebat ve Giresun/Tirebolu ilçelerinde refiklik stajını tamamlamıştır. Nevşehir/Derinkuyu, Denizli/Güney Kaymakam Vekilliği görevinde bulunmuş olup, 02.09.2021  tarihi itibariyle İlçemiz Kaymakamlığı görevine başladı.

YOLUN AÇIK, BAŞARILARIN DAİM OLSUN KAYMAKAMIM.

Biz de Osmaniye basını olarak Karaisalı ilçemizin beyefendi hoşgörülü çalışkan kişiliği ile tanınmış çiçeği burnunda kaymakamı Mert KUMCU’ya yeni görevinde başarılarının devamını diliyoruz.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.