Genel

KAYA, EVİNİN SULTANLARI VOLEYBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

Ödül töreninde konuşan KAYA; ” Evde, işte, filede Türk Kadını her yerde. Bu turnuva, kadınlarımızın spor alanındaki başarılarını kutlamak, voleybolun birleştirici gücünü vurgulamak ve turnuvanın, şehrimizin spor kültürüne ve kadınların spora olan katılımına verdiği önem açısından büyük katkılar sağlamıştır” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Sekreter Yardımcısı, 27. Dönem Osmaniye Milletvekili İsmail KAYA, Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası ödül törenine katıldı. 

Voleybol Federasyonu Osmaniye Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ve büyük bir heyecanla takip edilen Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası, büyük bir coşkuyla sona erdi. 7 takım, 68 kadın sporcu ve uzun süren rekabetin ardından, turnuvanın galibi ve dereceye giren takımlar ödüllerini almaya hak kazandılar.

Turnuvanın final maçı, izleyicilerin nefesini kesen bir mücadeleye sahne oldu. Sahada gösterdikleri mücadele ve fair-play ruhuyla takdir toplayan takımlar, izleyicilere unutulmaz anlar yaşattılar.

Turnuvanın şampiyonu Gençlik Spor gösterdikleri üstün performansla birinci olurken, ikinciliği Gökkuşağı, üçüncülüğü ise Baro takımı kazandı.

Ödül töreninde konuşan KAYA; ” Evde, işte, filede Türk Kadını her yerde. Bu turnuva, kadınlarımızın spor alanındaki başarılarını kutlamak, voleybolun birleştirici gücünü vurgulamak ve turnuvanın, şehrimizin spor kültürüne ve kadınların spora olan katılımına verdiği önem açısından büyük katkılar sağlamıştır. Katılan tüm takımlara ve sporculara teşekkür ederiz. Umarız bu turnuva, gelecek yıllarda da daha da büyüyerek devam eder. Turnuvayı organize eden Voleybol Federasyon Temsilcimiz Osman Kıbrıslıgil’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HASAN KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.