Genel

KAYA: “ÖZVERİ İLE ÇALIŞAN ZABITA TEŞKİLATIMIZI KUTLUYORUM”

Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya, Zabıta Teşkilatının  Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

 Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya, Zabıta Teşkilatımızın kuruluş Yıldönümünü kutladığımız Zabıta Haftasında vatandaşlarımızın sağlık ve mutluluğu için yerel yönetimlerimiz nezdinde  asayiş ve denetimden sorumlu   zabıtalarımızın önemi büyüktür.

 Zabıtalarımız, vatandaşlarımız ile belediyelerimiz arasında köprü görevi üstlenir.  Kamu düzenini sağlamak ve güven ortamı oluşturmak için her türlü tehlikeye göğüs geren zabıtalarımız,  Fedakar ve özverili bir şekilde kendilerine tevdi edilen görevleri de  en iyi şekilde icra ederler. 

 Bu vesile ile 1-7 Eylül tarihleri arasında  kutladığımız Zabıta Haftası’nda Belediyelerimiz   Zabıta ekiplerimiz  başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında görevlerini fedakârca,  özverili bir şekilde sürdüren  Zabıtalarımızın haftasını kutluyor, görevlerinde üstün  başarılar diliyorum.”

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.