Genel

KAYA: “RAMAZANDA İHTİYAÇ SAHİBİ İNSANLARIMIZI UNUTMAYALIM”

27. Dönem Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya: “: Ramazan Bayramı, birlikte olmanın, sevdiklerimizle paylaşmanın ve manevi değerlerimizi güçlendirmenin önemini bir kez daha hatırlatıyor bize. Bayramın güzelliklerini yaşarken, lütfen etrafımızdaki ihtiyaç sahiplerini unutmayalım. Bir dilim tatlıyla, bir gülümsemeyle hayatlarına dokunabilir, sevgi ve bereketimizi onlarla paylaşabiliriz” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Sekreter Yardımcısı, 27. Dönem Osmaniye Milletvekili İsmail KAYA Ramazan Bayramı Kutlama mesajı yayımladı.

KAYA mesajında; “Başı rahmet ortası bereket sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını uğurluyor olmanın hüznü, Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Sevgi, hoşgörü ve dayanışmanın zirve yaptığı mübarek Ramazan ayının sonunda, hepimizin sabırsızlıkla beklediği Ramazan Bayramı’nı coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ramazan ayı boyunca oruç tutmanın verdiği manevi huzuru, paylaşmanın ve yardımlaşmanın değerini bir kez daha hissettik. Bu kutsal ay, bizi bir araya getirerek sevgi ve saygıyla dolu anlar yaşamamıza vesile oldu.Bir ayın sonunda bu güzel atmosferi Ramazan Bayramı ile taçlandırıyoruz.

Ramazan Bayramı, birlikte olmanın, sevdiklerimizle paylaşmanın ve manevi değerlerimizi güçlendirmenin önemini bir kez daha hatırlatıyor bize. Bayramın güzelliklerini yaşarken, lütfen etrafımızdaki ihtiyaç sahiplerini unutmayalım. Bir dilim tatlıyla, bir gülümsemeyle hayatlarına dokunabilir, sevgi ve bereketimizi onlarla paylaşabiliriz.

Bu duygularla, tüm islam aleminin ve Osmaniyeli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler temenni ediyorum.” dedi.

HASAN KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.