Genel

KAYMAKAM AHMET ARIK, SPORUN VE HAREKETİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI

Halkın temiz ve çevre dostu ulaşım araçlarını kullanmaya teşvik edilmesine ve sağlıklı bir yaşam için hareketin önemine vurgu yapılarak kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası’na katılım yoğun oldu. Kaymakam Arık, farkındalık için gerçekleştirilen yürüyüşte, spor yapmanın ve hareket etmenin önemine vurgu yaptı.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde  “Avrupa Hareketlilik Haftası” etkinliği kapsamında yürüyüş düzenlendi.

Halkın temiz ve çevre dostu ulaşım araçlarını kullanmaya teşvik edilmesine ve sağlıklı bir yaşam için hareketin önemine vurgu yapılarak kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası’na katılım yoğun oldu.

Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında 22 Eylül Otomobilsiz Kentler günü nedeniyle Savrun Mahallesi Levent Sağmen Sokakta başlayan ve trafiğe kapatılan caddedeki farkındalık yürüyüşüne, İlçe Kaymakamı Ahmet Arık, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, ilce Emniyet Müdürü Mustafa As, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Akgöllü, STK Temsilcileri Siyasi Parti Başkanları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Arık, farkındalık için gerçekleştirilen yürüyüşte, spor yapmanın ve hareket etmenin önemine vurgu yaptı. MENDERES ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.