Genel

KAYMAKAM  İLHAN,  MAHALLE VE KÖY MUHTARLARI İLE TOPLANTI YAPTI

Kaymakam Turgay İlhan; “Bir mahallenin sorununu en iyi muhtar bilir. Sizler mahallelerinizde bizlerin gören gözü duyan kulağısınız. İlçemize hizmet etmek adına elimizden gelen gayreti göstererek birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışacağız” dedi.

Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, ilçemiz köy ve mahalle muhtarları ile tanışma ve değerlendirme toplantısı düzenledi.

Kaymakam  Turgay İlhan  başkanlığında 31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel seçimi sonucu kazanan ve ilk kez görev yapacak  mahalle ve köy muhtarının katılımı ile “Tanışma ve İstişare Toplantısı” yapıldı. Toplantıda, göreve yeni başlayan muhtarlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kaymakam Turgay İlhan; “Bir mahallenin sorununu en iyi muhtar bilir. Sizler mahallelerinizde bizlerin gören gözü duyan kulağısınız. İlçemize hizmet etmek adına elimizden gelen gayreti göstererek birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışacağız.

Kaymakamlığımızın toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, mahalle ve köy muhtarları ile tek tek tanışan Kaymakam İLHAN, mahalle ve köy muhtarlarımıza tek tek söz vererek, mahallelerin ve köylerin genel durumu, çalışmaları, talep ve sorunları konusunda bilgiler aldı.

Kaymakam Turgay İlhan’ın yanı sıra ilçe Kurum amirleri ve müdürleri de mahalle ve köy muhtarlarımıza kurumları hakkında bilgiler vermişlerdir.

Kaymakam Turgay İlhan, tanışma ve sorunları dinledikten sonra her bir işin takipçisi olacağını belirtti ‘’Düziçin’e’’ hizmet etmek adına elimizden gelen gayreti göstererek birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakamlık basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.