Genel

KAYMAKAM MERT –KÜBRA KUMCU MUTLULUĞA YELKEN AÇTI

Osmaniye’mizin  yetiştirdiği pırlanta gibi değerlerimizden Adana Karaisalı Kaymakamı Hemşerimiz Mert KUMCU, muhteşem bir  düğün töreni ile hayatını Hemşerimiz Kübra YEL Hanımefendi ile birleştirdi.

Osmaniye’nin tanınmış ailelerinden Meryem-Murat KUMCU ‘nun beyefendi oğlu Adana Karaisalı Kaymakamı Mert KUMCU ile Asiye Avşar- Bilal YEL çiftinin hanımefendi kızları KÜBRA YEL  ,  24 Temmuz 2021 Cumartesi günü akşamı saat 19.30’da 250 yataklı Osmaniye Devlet Hastanesi karşısındaki Osmaniye GALA  Düğün Salonu Kır Alanında yapılan muhteşem bir  düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düğün alanına büyük bir heyecan içerisinde  konfeti ve alkış yağmuru altında giren çiçeği burnunda Kaymakam Mert –Kübra KUMCU çiftinin ilk danslarını yaparlarken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

DÜĞÜN MEHTERAN KONSERİ İLE COŞTU

Adana Büyükşehir  Belediyesi Mehteran takımının da büyük bir coşku kattığı düğün töreni, tek kelime ile muhteşem oldu.Mehter takımının konseri, düğüne katılanların milli duygularını coşturdu.

NİKAHI KARAİSALI BELEDİYE BAŞKANI KIYDI

Bu arada nikahını Adana Karaisalı ilçesinin MHP’li Belediye Başkanı Sadettin ASLAN’ın kıydığı ve 15 kişinin de nikah şahitliği yaptığı genç çiftlerin sıra dışı düğününde duygusal anlar da yaşandı.

Düğün törenine katılan MHP Merkez Karar  Yönetim Kurulu  Üyesi  Ali Fuat Kardaş, Osmaniye Milletvekilleri İsmail Kaya ve Mücahit Durmuşoğlu, siyasi parti il ve ilçe teşkilat başkanları, MHP Osmaniye önceki dönem Kadın Kolları İl Başkanı Selma Ülkü Yücel  de genç çiftleri kutlayarak mutluluklar dilediler.

TEŞEKKÜRLER OSMANİYE

Aşırı ilgi nedeniyle izdihama neden olan düğünde örnek bir misafirperverlik sergileyen Meryem-Murat KUMCU  ile Asiye Avşar- Bilal YEL çifti de evlatlarının bu sevinçli gününe bizzat katılarak veya telefonla  mutluluklarına ortak olan tüm konu komşu, kamu müdürlerine, siyasi parti  ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine,  iş dünyasının mümtaz isimlerine   ve  tüm dostlarına EN KALBİ TEŞEKKÜRLERİNİ sunduklarını söylediler.

Biz de basın olarak KUMCU ve YEL Ailelerini ve mutluluğa yelken açan  Genç Çiftimizi tebrik ediyor, bir ömür boyu aynı yastıkta kocamaları  temennisiyle mutluluklar diliyoruz.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.