Genel

KILIÇ TİCARETTEN OTSO BAŞKANINA JEST

Osmaniye’nin yeniliklere açık, insana ve doğaya saygılı, çalışanına ve müşterilere karşı hoşgörülü yapısı, girişimci, çalışkan, güler yüzlü iş adamlarından Ali KILIÇ, beyefendi, dürüst kişiliği ve hayırsever özelliği  ile  de kentimizin nadide güzel insanlarından biridir. Ve imkanları nisbetinde hediye vererek insanları sevindirmeyi  seven bir karaktere sahiptir.

Bu düşünceden hareketle Peygamberimizin “Hediyeleşin, çünkü hediye, aradaki muhabbeti artırır. Hediyeleşin, çünkü hediye, dostluğu artırır, kini, düşmanlığı giderir” hadisi şerifinden hareketle Ali KILIÇ, ziyaretine gittiği OTSO Başkanı Devrim Murat AKSOY’a da hediye takdim etti.

Osmaniye’nin ticaretteki tartışılmaz yeri ile marka haline gelmiş köklü kuruluşlardan KILIÇ Dayanıklı Tüketim Limited Şirketinin sahibi Ali KILIÇ beraberinde Arif KILIÇ ve Burcu YAĞMUR ile birlikte Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat AKSOY’u ziyaret ederek takdim ettikleri hediye ile jest yaptı.

Osmaniye ile ilgili ekonomik konularında dile getirildiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden OTSO Başkanı Devrim Murat AKSOY, duygularını “ Odamız üyelerinden Kılıç Dayanıklı Tüketim Limited Şirketi’nin sahibi Ali KILIÇ, Arif KILIÇ ve Burcu YAĞMUR, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odasını  ziyarete geldiler. Kendilerine nazik ziyaretleri ve hediyelerinden ötürü teşekkür ederim” diyerek dile getirdi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.