Genel

KOCA: “OSMANİYE’YE UMUT  OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

İYİ Parti  Osmaniye  Belediye başkan Adayı Alpaslan  KOCA: “ Osmaniye’ye umut olmak için yola çıktık. Ben ve ekibim Allahın izni ile  1 Nisan’da iş başı yaptığımızda Osmaniye’yi ayağa kaldıracak projeler ile kalıcı başarılı hizmetlere imza atacağız” dedi.

Köknar Cafe’de  sabah kahvaltısında basın mensupları ile buluşan  Alparslan KOCA, deprem sonrası başlayan il dışı göçü  durduracaklarını belirterek: “Şunu samimi olarak ifade ediyorum, şayet iyi bir idare olsaydı  aday olarak ortaya çıkmazdım^” dedi.

ANKARA’NIN DEĞİL OSMANİYE’NİN SEÇİMİ

31 Mart  2024 Mahalli İdareler Seçiminin  Ankara’nın değil, Osmaniye’nin seçimi olduğunu hatırlatan Alpaslan Koca, Allah kısmet ederse  bu göreve gelirsek yeni bir ekiple 1 Nis an’da Vira bismillah deyip 5 yıl Osmaniye’ye  UMUT IŞIĞI  olmak istiyorum. Kadim şehir Osmaniye’nin  şehrül emini olmaya talibim” dedi.

İYİ PARTİ Osmaniye İl Başkanı Serat KILIÇ ta  ekip olarak  geceli gündüzlü bir  ekip çalışması içinde olduklarını belirterek, “Adayımız Alpaslan Koca’ya karşı halkımızın büyük bir teveccühü var. Bu nedenle seçimi kazanacağımıza yürekten inanıyoruz. Basın nensubu arkadaşlarımıza da davetimize icabet ederek geldikeri için de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

HASAN KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.