Genel

KOOPERATİF MARKETİNDE FİYATLAR SON DERECE UYGUN

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Raufbey Şubesinde İncelemelerde Bulundu.

      Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Raufbey Şubesinde incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın ziyaretinde Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Okkan da yer aldı.

        Markette incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Okkan’dan bilgi aldı. Osmaniye Raufbey Şubesinin yaklaşık 2 ay önce açıldığını ifade eden Mehmet Okkan, Osmaniye’de bir de yine aynı tarihte açılan Hacıosmanlı Şubesinin yer aldığını kaydetti.

Fiyatların piyasaya göre daha uygun olduğunu ifade eden Okkan, Türkiye’de 485 Marketin bulunduğunu ve Cumhurbaşkanımızın talimatları ile ilk etapta ülke genelindeki market sayısının 1000 olacağını söyledi. Kasım ayında Kadirli ilçemize de bir şubenin açılacağını ifade eden Okkan, vatandaşlarımızın kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşabileceklerini kaydetti.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Raufbey ve Hacıosmanlı Şubelerinin ilimize hayırlı olmasını temenni etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.