Genel

KORKUNÇ BİR CİNAYETE KURBAN GİDEN AZRA GÜLENDAM HAYTAOĞLUNA ACI VEDA

5 gün kendisinden haber alınamamasının ardından Mustafa Murat Ayhan tarafından katledildiği belirlenen Azra Gülendam Haytaoğlu, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Antalya’da ormanlık alanda cansız bedeni bulunan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’nun cansız bedeni, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi.

Antalya Adli Tıp Kurumundaki otopsisinin ardından yakınları tarafından teslim alınan Hatyaoğlu’nun cenazesi, tören için Dervişpaşa Mahallesi’ndeki İstiklal İlkokulu bahçesine götürüldü.

Cenaze törenine Haytaoğlu’nun babası Mustafa, annesi Mezide, ablası Ezgi Tuğba ve kardeşleri Hazan ve Hasan Haytaoğlu, yakınları, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mücahit Demirtaş, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Baro Başkanı İbrahim Halil Yavuzdoğan, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haytaoğlu’nun tabutuna, ablası Ezgi Tuğba Haytaoğlu, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi kardeşi için mezuniyet cübbesi serdi.

Kadirli İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından merhume Azra Gülendam Haytaoğlu’nun cenazesi Durmuşsofular Köyündeki aile mezarlığında toprağa verildi.     MENDERES ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.