Genel

Köy ve Mahalle Muhtarlarına yemekli program düzenlendi

Osmaniye’de Muhtarlar Günü dolayısıyla İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice tarafından muhtarlar için yemekli program düzenlendi. Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemek programına katılan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, köy ve mahalle muhtarlarımızla buluştu. Yeniköy Şehit Piyade Onbaşı Özgüner Özgan Piknik Alanı’nda düzenlenen programa; Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcıları Dr. Ömer Faruk Günay ve Adem Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Programın açılış konuşmasını Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Ali Kama yaptı. Programın düzenlenmesinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür eden Kama, “19 Ekim’i Muhtarlar Günü olarak kutlamamızı sağlayan başta Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Bakanımıza, Gazi Meclisimize, Siyasi Parti Genel Başkanlarımıza, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu’na teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi. Ali Kama, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a, protokol mensuplarına ve basın mensuplarına teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

Programda konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice ise “Bugün Muhtarlar Günü’nde sizlerle bir arada olalım istedik. Birlik, beraberlik içerisinde çalışmalarımız Özel İdare olarak devam ediyor. Davetimize icabet ettiğiniz için başta Sayın Valimize, Vali Yardımcılarımıza ve siz değerli muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. İl Genel Meclisi Başkanı Gizlice tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutlayarak sözlerine son verdi.

Son olarak konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz ise tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutlayarak başladığı konuşmasının devamında, “Bu hizmette hep beraber sizlerle çalışıyoruz ve bu çalışmalarımızdan verimli, iyi sonuçlar alıyoruz. Siz muhtarlarımız devlet yönetimimizde önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Toplumumuzda çok kıymet verilen ve çok önemli hizmetler veren bir konumdasınız. Sizlerin çalışmaları, bizler için gerçekten önemli. Göreve başladığım günden bu yana muhtarlarımızın gayretini görüyorum. Muhtarlarımıza gösterdikleri bu gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizlerle beraber, inşallah Osmaniye’mizin gelişmesine, kalkınmasına, daha ileriye gitmesine hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlerle böyle güzel günlerde her daim buluşmak dileğiyle Muhtarlar Gününüzü kutluyorum” diye konuştu.

Köy ve mahalle muhtarlarımız da programın düzenlenmesinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ettiler.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.