Genel

KURU FASULYE GÜNÜNDE SORUNLARINI DİLE GETİRDİLER

Kadirli’li Gazeteciler kuru fasulye gününde bir araya gelerek meslekleriyle ilgili sorunları konuştular..

Kadirli Devlet Hastanesi Başhekimi Şamil Gerek ve İlçe Sağlık Gurup Başkanı Ayşe Bozkurt’un da davetli olduğu yemekte Gazeteciler, Covit pandemisi süreci içerisinde ilçede gerçekleştirilen gerek tedavi, gerekse önleyici tedbirlerin uygulanmasında özverili çalışmalarından dolayı Sağlık Başkanı Bozkurt’a ve Başhekim Gerek’e teşekkür ettiler. Gazetecilerin teşekkürüne cevaben konuşan Kadirli Devlet Hastanesi Başhekimi Şamil Gerek, muhtevası tam olarak anlaşılamayan bir virüsle mücadele edildiğini belirterek “aşı çalışmaları sürecinden sonra bu mücadelede büyük merhale katettik. Şuan pozitif vakalar artsa da yoğun bakım hasta sayımız düşük. Ancak bu sürecin bizi rehavete düşürmemesi lazım. Maske sosyal mesafe ve temizlik en az tedavi kadar önemlidir. Toplum olarak ne aşıya ne de vücudumuza güvenerek tedbiri elden bırakmamamız lazım”dedi.

Sağlık Grup Başkanı Ayşe Bozkurt ise davet için gazetecilere teşekkür ettikten sonra Kadirlide fiilasyon çalışmalarını aralıksız devam ettiğini belirterek, Fiilasyon çalışmalarının pandeminin önlenmesinde çok önemli olduğunu söyledi.

Bozkurt; mevcut personelle imkanları zorlayarak gayretli bir çalışma içerisinde bulunduklarını belirterek; “bu mücadelede koordinasyonun çok önemli olduğunu biliyoruz. Koordinasyon ekip çalışması gerektirir. Grup Başkanlığımız olarak sağlam bir ekip ruhuna sahibiz. Bu mücadelede basın da bizle birlikte görev yaptı” dedi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya’ya ve gazetecilere teşekkür ett.

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya Sağlık Grup Başkanı ve Başhekim Gerek’in sundukları çiçek buketini Gazeteciler adına aldığını belirterek, davete katıldıklarından dolayı teşekkür etti. Gazetecilerin Karatepe Park Otel’de düzenledikleri Kuru fasulye pilav gününe ayrıca Karatepe Otel sahibi Kadir Kastal’da katıldı.

MENDERES ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.