Genel

KUTLAMALARIN İLK ETKİNLİĞİ OLAN ŞİİR YAZMA YARIŞMASINA BAŞVURULAR BAŞLADI

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü Yılı coşkuyla kutlanacak.

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen kutlama etkinlikleri kapsamında çeşitli dallarda yapılacak

Kültürel ve sportif etkinliklerinin ilk duyurusu şiir yarışması olarak yapıldı. 7 Ocak 1922’den bugüne büyük bir onur ve gururla kutlanan 7 Ocak Kurtuluş Bayramının 100’üncü yılında düzenlenen şiir yazma yarışması tek kategoride Türkiye’nin her yerinden her yaşta vatandaşlar katılabilecek.

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen şiir yazma yarışmasında katılımcılar eserlerinde Osmaniye’mizin Millî Mücadele Zaferi’nin 100’üncü yılını, milli mücadeleyi, 7 Ocak Kurtuluş Bayramının coşkusunu heyecanını, Osmaniye’nin kahramanlığını ve yiğitliğini ifade etmesi isteniyor.

SON BAŞVURU TARİHİ 17 ARALIK 2021

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen şiir yazma yarışmasına son katılım tarihi 17 Aralık 2021 olarak belirlendi. Yarışmaya katılım sağlayacak olanlar eserlerini başvuru formuyla birlikte belirtilen tarihe kadar elektronik ortamda 100yilsiiryarisması@gmail.com adresine gönderebilir veya Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne elden veya posta ile teslim edebilecekler.

Osmaniye Belediyesi tarafından 7 Ocak Kurtuluş Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen şiir yazma yarışmasının başvuru formunu ve katılım şartnamesini www.osmaniye-bld.gov.tr adresinden alabilecekler.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.