Genel

Marmara Bölgesi Koordinatörü Kaya, İLK ZİYARETİNİ BURSA’YA YAPTI

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından, Marmara Bölgesi Koordinatörlüğü görevine getirilen Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, bu göreve gelmesinden sonra ilk ziyaretini Bursa iline gerçekleştirdi.

AK Parti 7. Olağan Kongresi sonrası AK Parti Osmaniye Milletvekili Kaya, Bursa ziyareti kapsamında AK Parti Bursa İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıda, Bursa AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, İl Yürütme Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı ve İl Gençlik Kolları başkanı ile bir araya geldi.

Daha önce AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı, Ege Bölgesinde Aydın ilinden sorumlu olan Milletvekili Kaya, yeni dönemde Marmara Bölgesine geçerek, Bursa ilinden sorumlu İl Koordinatörü olarak görevlendirildi.

AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya açıklamasında; “Ekonomik açıdan Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa, sanayisi ile doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de bizim için çok büyük bir öneme sahiptir. Bursa,  Osmanlı Devleti’nin ilk başkentidir. Bursa İl’imizin Türkiye’deki her insanın kalbinde ayrı bir yeri olduğunu belirten KAYA, teşkilatlarımız ile birlikte, Bursa’mızı çok daha iyi seviyelere taşıma gayreti içinde olacağız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’yi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin ve kararlı adımlarla götürecek siyasi kadroları 7. Olağan Kongre Süreciyle oluşturduk. 14 Ağustos 2001 den bu yana, Bundan önceki 20 yılda olduğu gibi bundan sonra da teşkilatlarımızın her kademesindeki üyelerimizle birlikte, daha azimli ve gayretli bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Biz, Türkiye sevdalısı bir liderin, Türkiye’ye hizmet etme sevdalısı bir liderin yol arkadaşları olarak, gidilmeyen kapı, sıkılmayan el bırakmayacağız. Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine çıkarana dek hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Teşkilat ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Milletvekili Kaya, “AK Parti İl teşkilatımıza ve Bursalı hemşerilerimize, misafirperverliklerinden dolayı  çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.