Genel

MERVE İLE SELÇUK SÖNMEZ MUTLULUĞA YELKEN AÇ TI

Osmaniye’nin tanınmış sevilen ailelerinden AYŞE-FEVZİ KANAT ile BEDİA –HACI MUSTAFA SÖNMEZ, evlatları MERVE KANAT ile SELÇUK SÖNMEZ’in düğün töreninde mürüvvetlerini görmenin sevincini yaşadılar.

Kuranı Kerim Rum süresi 21-30) “Sizin için kendilerinde huzur bulacağınız eşler var ettik” süresinden hareketle “Birbirimize huzur vermek ve huzur bulmak adına çıktığımız bu yolculukta sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız” daveti ile yapılan düğüne yurttaşların ilgisi  tek kelime ile muhteşemdi.

Şirinevler Mahallesi Toprakkale Yolu üzerinde bulunan Royal Park Salonları Kır Alanında 29 Haziran 2021 Salı günü akşamı yıldızların ışıl ışıl yaptığı gökyüzünün altında  yapılan ve düğün sahipleri  AYŞE-FEVZİ KANAT ile BEDİA –HACI MUSTAFA SÖNMEZ’in örnek bir misafirperverlik gösterdiği düğün törenine romantik bir müzik eşliğinde alkış ve konfeti yağmuru altında giren MERVE –SELÇUK SÖNMEZ  çifti, piste ilk danslarını yaparlarken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Genç çiftlerin yakınları ve dostları da piste çıkarak Pandeminin verdiği stresi gönüllerince oynayarak atarlarken,  yöresel Beymail oyunu ile de halay çekerek düğüne ayrı bir coşku kattılar.Duygusal anların da yaşandığı düğün tam bir şölen havasında yapıldı.

Atkı merasimi ile sona eren muhteşem düğün sonrası bir açıklama yapan AYŞE-FEVZİ KANAT(Yedi Ocak Ekmekçilik Fabrikası sahibi)  ile BEDİA –HACI MUSTAFA SÖNMEZ, düğün törenlerine katılarak mutluluklarına ortak olan tüm konu komşu ve dostlarına en kalbi teşekkürlerini sunduklarını söylediler.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.