Genel

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇENET: YENİ OSMANİYE’Yİ BİRLİKTE KURACAĞIZ

“Sokakta sık sık göreceğiniz bir Belediye Başkanınız olacak.” Diyerek konuşmasını sürdüren Cumhur İttifakı MHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı İbrahim Çenet, “Merak etmeyin, aranızda olacağım.  Memleketimize yakışır nitelikte mesire alanları, doğa turizmi destinasyonları kazandıracağız. Kentsel estetiğini kazanmış, planlı büyüyen yeni Osmaniye’yi birlikte kuracağız. En iyisini seçmek sizin elinizde. Biz en iyisini hak ettiğinizi biliyoruz. Kendimiz ve çocuklarımız için severek yaşamak isteyeceğiniz bir Osmaniye’yi sizin için kurmak üzere; Biz hazırız” dedi.

Cumhur İttifakı MHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı İbrahim Çenet, MHP Osmaniye İl ve Merkez İlçe Teşkilatı tarafından Seçmen İletişim Merkezi önü, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen iftar programında partililerle ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun katılımla gerçekleşen iftar programında konuşan Çenet, “Hafta sonu çok önemli bir karar vereceğiz. Şehrimizin gelecek 5 yılını emin ve ehil ellere teslim edip etmemeye karar vereceğiz. Ömrünü milletine hizmete adamış bir kardeşiniz olarak huzurlarınızdayım. “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” kaidesi gereği bugüne kadar memleketimizin dört bir yanında verdiğimiz hizmetleri Güzel Osmaniye’mize de sunmak için buradayız.” Dedi.

OSMANİYE’MİZ SİZİN KARARINIZI BEKLİYOR
31 Mart Pazar günü Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili hep birlikte yapılan çalışmaların meyvesini alacaklarına inandığını ifade eden İbrahim Çenet, “Hafta sonu çok önemli bir karar vereceğiz. Şehrimizin gelecek 5 yılını emin ve ehil ellere teslim edip etmemeye karar vereceğiz. Ömrünü milletine hizmete adamış bir kardeşiniz olarak huzurlarınızdayım. “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” kaidesi gereği bugüne kadar memleketimizin dört bir yanında verdiğimiz hizmetleri Güzel Osmaniye’mize de sunmak için buradayız. Sadece kendi geleceğinizi oylamayacaksınız. Çocuklarınızın, can pare evlatlarınızın geleceklerini de oylayacaksınız.

Nasıl ki kendiniz veya evlatlarınız için, her şeyin en iyisini tercih ediyorsanız; bu seçimlerde de en iyi adaya oy verme yükümlülüğünü hissederek karar vermeliyiz. Osmaniye’mizin su ve çevre yönetiminden tutun da kültür ve sanat yönetimine kadar tüm projelerimiz sizin kararınızı bekliyor. Öyle bir şehir kuracağız ki değişimi kısa sürede yaşayarak hissedeceksiniz. Osmaniye’yi bugüne dek arasında kaldığı dört büyük şehrin ortasından bir anıt gibi göğe yükselteceğiz.

Başı dik bir büyük şehir kuracağız. Nasıl ki bazı şiirler, yazılmak için şairin belli yaşlarını beklerse biz de Allah’ın izniyle o şiiri yazmak için huzurlarınıza çıktık. Her yerde yaptık, burada da yapacağız. Hizmet davasında, dava bilinci olanlar “Efendim ben Osmaniye’de şuna kızdım, ben buna kızdım” diyemezler. Liderimiz tektir; O da Dr. Devlet Bahçeli’dir. Milliyetçiliğin ve ülkücülüğün tek adresi de Milliyetçi Hareket Partisidir. Gerisi lafı güzaftır.” Dedi.

BELEDİYECİLİK, CUMHUR İTTİFAKININ VE ONUN EHİL KADROLARININ İŞİDİR
Bu seçimin Cumhurun, genelden yerele birliğin gücü bakımından hayati derecede önemli olduğunu belirten Çenet, “Depremin yaralarını Ankara’dan kaynak elde ederek çözmek için elzemdir. Belediyecilik, cumhur ittifakının ve onun ehil kadrolarının işidir.

Bizim işimizdir. Türkiye Yüzyılında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Türkmen Beyimiz, Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin gücü ve destekleri hamdolsun bizimledir, bu destek bizlere şah damarımız kadar yakındır. Ulaşımda yeni köprülü kavşaklar, alt geçitler, Osmaniye’mize yayla suyu içirmek, hafif raylı sistemler kazandırmak, hava yolunun adımlarını atmak, Büyükşehir Osmaniye yasası ile Türkmeneli ilçemizin yeni sınırları ile Akdeniz’in sahil şeridinde yer alıp bir liman şehri olarak inmek; hepsi Allah’ın izniyle bizlerin eseri olacaktır. Bilgimizle, tecrübemizle, birliğin gücüyle olacaktır. Biliyoruz ki deprem canımızdan can aldı. Evlerimizi, adeta hatıralarımızı elimizden aldı. Giden canları geri getiremesek de ayırmadan ayrışmadan bu şehri size “Bu kadarını ben bile beklemiyordum” dedirterek fazlasıyla geri vereceğiz.” Diye konuştu.

YENİ OSMANİYE’Yİ BİRLİKTE KURACAĞIZ
“Sokakta sık sık göreceğiniz bir Belediye Başkanınız olacak.” Diyerek konuşmasını sürdüren İbrahim Çenet, şunları kaydetti: “Merak etmeyin, aranızda olacağım.  Memleketimize yakışır nitelikte mesire alanları, doğa turizmi destinasyonları kazandıracağız.

Kentsel estetiğini kazanmış, planlı büyüyen yeni Osmaniye’yi birlikte kuracağız. En iyisini seçmek sizin elinizde. Biz en iyisini hak ettiğinizi biliyoruz. Kendimiz ve çocuklarımız için severek yaşamak isteyeceğiniz bir Osmaniye’yi sizin için kurmak üzere; Biz hazırız.” Başkan Çenet, iftar programına katılan tüm parti yöneticilerine ve vatandaşlara teşekkür etti. Okunan ezan ile birlikte oruçlar açıldı. İftar yemeğinin ardından dua okundu.

İBRAHİM EMÜL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.