Genel

“MHP her daim şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındadır”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) “Adım adım 2023, İl il Anadolu” temalı programlarının Osmaniye buluşması kapsamında ilimizde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Başdanışmanı Prof.Dr. Ruhi Ersoy, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Gaziantep Milletvekili Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, MHP MYK Üyeleri Uğur Öztürk ve Ali Fuat Kardaş, Belediye Başkanı Kadir Kara, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Türkmen Beldesi Belediye Başkanı Veli Fidan, Atalan Belde Belediye Başkanı Süleyman Yıldırım, İl Başkanı Yusuf Çomu, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ni ziyaret ettiler.

Ziyaret için teşekkür eden Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, dernek ile ilgili bilgiler verdikten sonra “Derneğimizin arsası Sayın Devlet Bahçeli tarafından bağışlanmıştır. Dernek binamızın yapımını da belediye başkanımız Kadir Kara bey üstlenmiştir. Ayrıca derneğimiz için bir hizmet aracını talep ettiğimizde Sayın Devlet Bahçeli anında bir minibüsü satın alarak derneğimize hibe etmiştir. Bugüne kadar gerek yakıt giderlerini ve gerekse bakım masraflarını İl Başkanı Yusuf Çomu, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur karşılamıştır. Bundan dolayı başta sayın genel başkanımız olmak üzere hepsine derneğim ve üyelerim adına şükranlarımı sunuyorum” dedi. Diğer yandan dernek için bir hizmetli ihtiyaçları olduğunu belirten başkan Öksüz’e, İl Başkanı Yusuf Çomu, bu konunun da kendisinin çözeceği sözünü verdi.

Belediye Başkanı Kadir Kara’nın yaptığı selamlama konuşmasının ardından söz alan Ruhi Ersoy, “Öncelikle sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyin selam ve saygılarını sizlere iletmek istiyorum. MHP olarak yüce şehitlerimizin ailelerinin ve kahraman gazilerimizin her zaman yanındayız. Onların her türlü sıkıntı ve sorunlarını çözmek için her daim emrindeyiz. Ayrıca bugün burada bulanan milletvekillerimiz de sizlerin her zaman yardımcınız olacaktır” diye konuştu. Ziyaret dernek üyeleri ile yapılan sohbetle devam etti.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.