Genel

MHP İL BAŞKANI YUSUF ÇOMU, DÜZİÇİ BELEDİYE BAŞKANI DR. ALPER ÖNER’E BAŞARILAR DİLEDİ

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU ve yönetim kurulu üyeleri, Osmaniye’nin Düziçi ilçesinin Belediye Başkanı Dr. Alper Öner’i ziyaret etti.

MHP Heyetini kapıda samimi bir havada karşılayan Belediye Başkanı Dr. Alper Öner, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

MHP İl Başkanı Yusuf ÇOMU da Alper Başkanı çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarete İl Başkan Yardımcıları ,KAÇEP Başkanı Mevlüde Sonay KETE , Atalan Belediye Başkanı Süleyman YILDIRIM MHP İl Genel Meclis üyesi Abdullah TIRAŞ ,Belediye Encümeni  Yusuf Küçük te iştirak etti.

DÜZİÇİ BELEDİYE BAŞKANI DR. ALPER ÖNER’İ TANIYALIM

Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner 25.10.1976 tarihinde Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde doğdu. İlk , orta ve lise öğrenimini Düziçi ilçesinde tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Düziçi ilçesinde muayenehane açtı.

2006 -2010 yılları arasında Osmaniye Devlet Hastanesi ve Osmaniye Ağız Diş Sağlığı Merkezinde görev yaptı. 2010 yılında Osmaniye Ağız Diş Sağlığı Merkezinden istifa ederek, 4 hekim arkadaşıyla birlikte ilçemize Ağız Diş Sağlığı Polikliniği açtı ve Düziçi halkına önemli hizmetler verdi.


2014 yerel seçimlerinde az bir farkla secimi kaybetti. 2019 yerel seçimlerinde halkın % 60’a yakın oyla seçimi kazandı.

Düziçine hizmet etmek amacıyla Düziçi Belediye Başkanlığı görevine başladı.


Orta derece İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve 2 kız 1 erkek olmak üzere 3 çocuk babasıdır

Hasan KILIÇ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.