Genel

MHP OLARAK YEREL BASINA ÖNEM VERİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) “Adım adım 2023, İl il Anadolu” temalı programlarının Osmaniye buluşması kapsamında ilimizde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Başdanışmanı Prof.Dr. Ruhi Ersoy, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Gaziantep Milletvekili Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, MHP MYK Üyeleri Uğur Öztürk ve Ali Fuat Kardaş, Belediye Başkanı Kadir Kara, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, İl Başkanı Yusuf Çomu, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ni (OGC) ziyaret ettiler.

Ziyarette MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin selam ve muhabbetlerini ileterek konuşma yapan Başdanışman Prof.Dr. Ruhi Ersoy, “MHP olarak yerel basına önem veriyoruz. Yerel basının sıkıntı ve sorunlarını iyileştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. MHP bu konuda iktidar ile görüşmelerini sürdürüyor ve inşallah en kısa zamanda bu konuda bir sonuç alacağız” diye konuştu.

Ziyaret için teşekkür eden OGC Başkanı İsrafil Avcı da “Hemşerimiz MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yerel basına verdiği önemi ve desteği biliyoruz. Sağolsunlar bugüne kadar her zaman bizlere destek olmuştur. Yine en son olarak yeni kurulan ve üyesi olduğumuz, benim de genel başkan yardımcısı olduğum İnternet Gazetecileri Federasyonu olarak internet gazeteciliği ile ilgili hazırladığımız çalışmalara da destek vermiştir. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetinize ve samimiyetinize inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.