Genel

MHP’DEN OSMANİYE ZABITA MÜDÜRÜ İBRAHİM BORAN’I SEVİNDİREN ZİYARET

MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih ÖZDOKUR beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi AKKUŞ ve teşkilat yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Zabıta Haftası nedeniyle Osmaniye Belediye Zabıta Müdürlüğüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Konuyla ilgili olarak MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih ÖZDOKUR:” Zabıta Haftası sebebiyle Osmaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Hulusi AKKUŞ ve Teşkilat yöneticilerimizle ziyarette bulunduk, Zabıta müdürümüz İbrahim Boran ve personellerinin misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ederek, Tüm zabıtalarımızın haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Osmaniye Belediye Zabıta Müdürü İbrahim BORAN da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih ÖZDOKUR ve yönetim kurulu üyelerine AHDE VEFA adına teşekkür etti. Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.