Genel

MHP’LİLER İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

MHP Osmaniye Teşkilatı, genişletilmiş istişare toplantısı programını her ay bir ilçede gerçekleştiriyor. Bu ayın toplantısı da Kadirli ilçemizde yapıldı. Toplantıda orman yangınları gibi afet olayları, yapılan çalışmalar anlatıldı, partililerin sorun ve istemleri değerlendirildi,  birlik ve beraberlik mesajları verildi.

MHP Kadirli İlçe Başkanlığı tarafından Devlet Bahçeli Kültür merkezinde düzenlenen toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından slayt gösterileri ile başladı.

İstişare toplantısında bölgede yaşanan orman yangınları konusunda yapılan çalışmalar gündeme taşındı ve birlik ve beraberlik mesajları verildi.

MHP Osmaniye  İl Başkanı Yusuf Çomu, İlçe Başkanı Av. Alptekin Uçmak, Belediye Başkanı Dr Ömer Tarhan, Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun Akgöllü’nün konuşmaları ile devam eden program soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

MHP Kadirli İlçe Başkanı Av. Alptekin UÇMAK, konuyla ilgili olarak “MHP İl Başkanımız Yusuf Çomu, Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan, Ülkü Ocakları Başkanımız Coşkun Akgöllü, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Sendika ve Vakıf Başkanlarımız, Kadın Kolları Başkanımız ve değerli dava arkadaşlarımızın katılımları ile partimizin “Genişletilmiş İstişare Toplantısı”nı gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Menderes ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.