Genel

MHP’NİN 1. KÖY ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU, başta Ülkü Ocakları Sanatçısı Kaya Kuzucu ile Osmaniye’li  Aşık Feymani’nin konseri olmak üzere  yöresel yemek ikramları ve yöresel halaylar ile  adeta bir şölene dönüşen 1. Köy Şenliği etkinliğini düzenleyen MHP Osmaniye İl Genel Meclisi Grubuna teşekkür ederek hayırlara vesile olması dileğinde bulundu. MHP İl Genel Meclisi Başkan vekili  Enver BOZDOĞAN da  teşekkür mesajında  “Gelenekten Geleceğe 1.Köy Şölenimize Katılarak Bizler Şereflendiren Tüm Misafirlerimize Değerli Teşkilatlarımıza Kıymetli Muhtarlarımıza Emeği Geçen Tüm Arkadaşlarımıza Canı Gönülden Teşekkür Ediyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye İl Genel Meclisi gurubu tarafından Yeniköy Kuş cenneti mesire alanında  “Gelenekten geleceği” sloganı ile düzenlenen 1. Köy şenliği büyük ilgi gördü. Köylü kadınları tarafından davetlilere sacta yufka ekme bazlama ve sıkma ikramlarının da yapıldığı etkinlik tam bir piknik havasında geçti.

Şenlikte saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesinin ardından açılış konuşmasını yapan MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf Çomu, etkinliği düzenleyen MHP Osmaniye İl Genel Meclisi Grubuna teşekkür ederek hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

MHP OSMANİYE İL GENEL MECLİSİ BAŞKAN VEKİLİ ENVER BOZDOĞAN’IN TEŞEKKÜR MESAJI

MHP Osmaniye İl Genel Meclisi Grubu adına bir açıklama yapan MHP İl Genel Meclisi Başkan vekili  Enver Bozdoğan, teşekkür mesajında  “Gelenekten Geleceğe 1.Köy Şölenimize Katılarak Bizler Şereflendiren Tüm Misafirlerimize Değerli Teşkilatlarımıza Kıymetli Muhtarlarımıza Emeği Geçen Tüm Arkadaşlarımıza Canı Gönülden Teşekkür Ederim.Eksiklerimiz Oldu ise Af ola Gelecek Yıl İnşallah Çok Daha Güzel Bir Proğramda Bir Arada Olmak Dileği İle…” dedi.

Osmaniye  İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, MHP MYK üyesi Ali Fuat Kardaş, MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fatih Özdokur, MHP Kadirli İlçe Başkanı Alptekin Uçmak, Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Sarpkaya, Osmaniye Belediye Başkan Vekili Mehmet Hulusi Akkuş, MHP İl, ilçe teşkilatları ve partilileri ile  Ülkü Ocakları Sanatçısı Kaya Kuzucu ile Osmaniye’li  Aşık Feymani’nin  de sanatçı olarak katıldığı şenlikte MHP’liler ve köylüler davul zurna eşliğinde halaylar çekerek stres attılar.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.