Genel

Milletvekili Durmuşoğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti: “Aziz Türk Milletinin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde giriştiği bağımsızlık mücadelesinin en büyük zaferi olan, bizleri aydınlık yarınlara taşıyan Cumhuriyetimizin 98’inci yıl dönümü ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamanın sevinci ve coşkusu içerisindeyiz. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için emin adımlarla yürüdüğümüz bu kutlu hizmet yolunda inşallah bu onuru Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı yani 2023’de, daha güçlü bir şekilde yaşayacağımıza yürekten inanıyorum. Cumhuriyetimiz bugün her zamankinden daha kuvvetli, her zamankinden daha emin adımlarla ilerliyor. Kurtuluş mücadelesinde, yediden yetmişe kenetlenen, tek yürek, tek yumruk olan milletimiz, bugün de birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geleceğini inşa etmektedir. Bugün, bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız.

Hedeflerimize yaklaştıkça da ülkemize yönelik saldırıların cephesi genişlemekte, sayısı ve dozu artmaktadır, bu bilinçle aydınlık bir gelecek için ülke olarak daha çok çalışmak zorundayız. AK Parti İktidarıyla ülkemiz çok daha büyük mesafeler kat edecek, birlik ve beraberlik içerisinde büyük başarılara imza atacak ve vatanımıza olan hizmet aşkımız artarak sürecektir. Dost ve kardeşlerimizin desteği, gönlünü ve gözünü ülkemize kilitlemiş mazlumların duası, aziz milletimizin birlik ve beraberliğiyle inşallah hedeflerimize ulaşacağız.

Al bayrağımızın gölgesinde coşku ve heyecanla kutladığımız bu anlamlı gün vesilesiyle başta Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, istiklal kahramanlarımızı şükran ve minnetle yad ediyor, bütün hemşehrilerimin bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.