Genel

Milletvekili Durmuşoğlu’ndan Türk Kızılay Haftası Açıklaması

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kızılay Haftası münasebetiyle mesaj yayımladı.

Milletvekili Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti: “153 yıldır dünyanın dört bir yanında insanlara umut olan, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan ülkemizin iftiharı, şifa bekleyenlerin parlayan hilâli Kızılay’ımızın fedakar gönüllülerinin ve ülkemizin Kızılay Haftası kutlu olsun.

Yardımseverlik, merhamet, şefkat ve dayanışma hasletlerinin sembolü Türk Kızılay, özverili ve etkili bir şekilde yürüttüğü sınır tanımayan hizmetleriyle, alanında önde gelen kuruluşlardan biri olmayı sonuna kadar hak edip, ülkemizin yüz akı olmuştur. Barışa, huzura, kardeşlik ve dostluğa hizmet eden Türk Kızılay’ı, dünyanın neresinde bir dram varsa hep orada olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti olarak bu güzide kurumumuzun yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm faaliyetlerine destek vermeyi bugüne kadar nasıl sürdürdüysek, bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğiz.

Sözlerime son verirken, Kızılay’ımızın gücünü bizlerin yardım ve desteklerinden aldığını hatırlatıyor; Kızılay Haftası vesilesiyle bu zorlu görevi ifa eden bütün Kızılay personeline, bu güzide kuruluşumuzun çatısı altında hayırlı faaliyetlere imza atmış gönüllülerimize teşekkürlerimi sunuyor ve ülkemizin Kızılay Haftası’nı kutluyorum.”

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.