Genel

Milletvekili Kaya, yeni eğitim öğretim yılını kutladı

AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili İsmail Kaya, mesajında şunları söyledi: “Yaz tatilinin sona ermesiyle birlikte, öğrenciler ve öğretmenler için yeni eğitim öğretim yılının ders zili çaldı. 18 milyonun üzerinde öğrenci ve 1 milyon üzerinde öğretmenimiz, yeni eğitim öğretim yılının ilk dersini yaptılar.

Geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerimizin iyi bir eğitim alması, kaliteli bir mesleki eğitimin yanı sıra, gelişmeye ve araştırmaya açık bir bakış açısına sahip olabilmeleri, özgüveni yüksek,  milli ve manevi değerlerine bağlı nesiller yetiştirilmesi için bütün imkanlarımızı seferber etmekteyiz.

Genç, dinamik, istikrarlı  bir nüfusa sahibiz. Ülkemizin başarılı ilerleyişini sürdürebilmesi ve 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ihtiyaç duymaktayız. Aynı zamanda eğitim yatırımlarının artırılması, eğitimdeki kalitenin yükseltilmesi ve çağın gereklerine uygun olarak eğitim anlayışının yenilenmesi önceliğimizdir.

Bu düşünceler ile  yeni başlayan minik öğrenci kardeşlerim başta olmak üzere tüm öğrencilerimizin, çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin, okul idarecilerimiz eğitim camiasının tüm mensuplarını ve velilerimizin yeni eğitim öğretim yılını tebrik ediyor; sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini diliyorum.”

Rufi TOPAL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.