Eğitim

Milletvekili Kaya’dan OKÜ Akademik Yılı Mezuniyeti Töreni Kutlama Mesajı

AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni kapsamında kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili İsmail Kaya mesajında “Bugün Osmaniye’de geleceğimiz adına gurur verici günlerden birini daha yaşamaktayız. Üniversitemizin 13’üncü yılını kutladığı 2020-2021 akademik yılında, yaklaşık 1500 öğrencimizi mezun ediyoruz.

Sevgili Genç Kardeşlerim; Türkiye’nin istikbali; milletimizin umudu ve göz bebeği olan siz değerli gençlerimizin omuzları üzerindedir. Bu nedenle sizlerin, tarihimizden aldığınız ilhamla medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacağınızdan asla şüphem yoktur. Bu duygularla bir kez daha mezuniyetinizi kutluyor, yolunuz bahtınız açık olsun diyor, başta aileleriniz olmak üzere Hocalarımızı ve Öğrenci kardeşlerimi en kalbi muhabbetlerimi sunarak, sizleri Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.