Genel

MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ KENAN KARIK VE ÖĞRENCİSİ FERİT ÖZDEMİR, DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILIYOR

İtalya’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasına Milli Takım Antrenörü Kenan KARIK ile öğrencisi Ferit ÖZDEMİR çağrıldı.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığının 2021 yılı faaliyet proğramında yer alan Kick Boks Dünya Büyükler Şampiyonası, 15-24 Ekim 2021 tarihleri arasında İtalya/ Jesolo Lido’da yapılacak.

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından  15-24 Ekim 2021 tarihleri arasında  İtalya’da yapılacak olan dünya şampiyonasına Milli Takım Antrenörü olarak  Osmaniye’nin spordaki yüz akı ve gururu KENAN KARIK ve  Milli Takım sporcusu olarak ta başarılı  öğrencisi  FERİT ÖZDEMİR çağrıldı.

Bugüne kadar çok sayıda ulusal ve uluslar arası dereceler yapan çok sayıda şampiyon sporcular yetiştiren Hocaların Hocası Milli Takım Antrenörü Kenan KARIK, konuyla ilgili olarak yaptığı kısa açıklamada  “Dünya şampiyonasında sporcumuz FERİT ÖZDEMİR ile birlikte  ülkemizi  en güzel şekilde temsil edeceğiz” dedi.

Dünya Şampiyonasına çağrılan Ferit ÖZDEMİR, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi öğretmenliği bölümünde okuyor.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.