Genel

Milli Takıma Seçilen 7 Sporcumuz ve Antrenörlerimizi VALİ YILMAZ VE MİLLETVEKİLİ KAYA UĞURLADI

6. President Cup WT Europe Taekwondo Başkanlık Kupası’na katılmak üzere Milli Takıma seçilen 7 sporcumuz ve antrenörlerimiz İstanbul’a uğurlandı.

15-23 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan 6. President Cup WT Europe Taekwondo Başkanlık Kupası’na katılmak üzere Milli Takıma Osmaniye’den seçilen sporcularımız; Yıldızlar Kategorisinde Cansu Özgüven ve Begüm Azgın, Gençler Kategorisinde Münir Furkan Doğru, Büyükler Kategorisinde Ahmet Efe Sarıoğlu, Poomsae Kategorisinde Zeynep Özdil, Nisa Doğru ve Aysu Ela Kargı ve Antrenörlerimiz Taekwondo İl Temsilcisi Mustafa Doğru ile Deniz Durdu İstanbul’a uğurlandı.

Tosyalı Spor Salonu’nda düzenlenen uğurlama törenine Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu katıldı. Genç sporcularımızla bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, tüm sporcularımızı tebrik ederek,  6. President Cup WT Europe Taekwondo Başkanlık Kupası’nda başarılar dilediler.

Programın devamında sporcularımız gösterilerini sergilediler. Program sonunda Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya sporcularımıza hediye verdiler.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.