Genel

MÜCADELEDE BAŞARILI OLMAK, TEDBİRLERE UYMAKLA MÜMKÜN

Osmaniyeli hemşerilerinden aşılarını olmasını isteyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bu illet ile mücadelede başarılı olabilmemiz için mutlaka tedbirlere uyacağız, aşılarımızı olacağız. Herkesin uyacağına inanıyoruz. İnşallah hep birlikte daha önce olduğu gibi Osmaniye’mizde vaka sayısını en az seviyeye indireceğiz. Tedbirlerimizi asla gevşetmeyelim. Unutmayalım ki; bu virüsle mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz” Dedi.

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Kadirli’de Kovid-19 denetimlerine katıldı

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Kadirli’de yapılan denetimlere katıldı.

Atatürk Caddesi üzerinde yapılan denetimlerde, esnaf ve vatandaşlara maske, hijyen ve sosyal mesafe uyarısında bulunuldu.

Vali Yılmaz, incelemeleri sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, koronaviriüste başarılı olmak için tedbirlere uyulmasını gerektiğini söyledi.

Osmaniyeli hemşerilerinden aşılarını olmasını isteyen Yılmaz, “Bu illet ile mücadelede başarılı olabilmemiz için mutlaka tedbirlere uyacağız, aşılarımızı olacağız. Herkesin uyacağına inanıyoruz. İnşallah hep birlikte daha önce olduğu gibi Osmaniye’mizde vaka sayısını en az seviyeye indireceğiz. Tedbirlerimizi asla gevşetmeyelim. Unutmayalım ki bu virüsle mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz.” ifadelerini kullandı.

Denetimlerde Vali Yılmaz’a, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz ve Kadirli İlçe Sağlık Müdürü Dt. Ayşe Bozkurt ta eşlik etti.

 Menderes ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.