Genel

Muhtarlara Uyuşturucuyla Mücadele Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Osmaniye’deki Merkez Mahalle Muhtarlarına yönelik Uyuşturucuyla Mücadele Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

Edinilen bilgiye göre; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş’un talimatları ile Uyuşturucuyla Mücadele Çalışmaları kapsamında Osmaniye İl Merkezinde bulunan 34 Mahalle Muhtarı, Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi’ne davet edilerek Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi. Toplantıda Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Cenk Ocaktürk,muhtarlarımıza UYUMA Programı, En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi ve il genelinde Narkotik Suçlara yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Mahalle Muhtarlarından sorumlu oldukları bölgelerle ilgili taleplerini ve görüşlerini aldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Cenk Ocaktürk, Uyuşturucuyla Mücadele Çalışmaları konusunda başarının arttırılması için Mahalle Muhtarlarının 7/24 şahsi telefonlarına ulaşabileceklerini belirterek,gençlerimizi uyuşturucudan koruma konusunda desteklerini talep etti. Ocaktürk, “Uyuşturucuyla Mücadele çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir” dedi.

ÖZLEM AVCI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.