Genel

OBADER, ANKARA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ  PROF. DR. NECDET ÜNÜVAR’I ZİYARET ETTİ

OBADER Hekimler Platformunun, misyonu ve hedefleri hakkında bilgi veren Platform Başkanı Doç. Dr. Hakan MİNİKSAR, nezaket ziyareti kapsamında Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR’a günün anısına yöresel Osmaniye Yerfıstığı Maketli İsimlik takdim etti.

OBADER Hekimler Platformu, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR’ı ziyaret etti.

Ziyarette OBADER Hekimler Platformunun, misyonu ve hedefleri hakkında bilgi veren Platform Başkanı Doç. Dr. Hakan MİNİKSAR, nezaket ziyareti kapsamında Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR’a günün anısına yöresel Osmaniye Yerfıstığı Maketli İsimlik takdim etti.

Osmaniyemizin ve Çukurova’nın sağlık altyapısı hakkında bilgi alışverişinin bulunulduğu ziyarette, özellikle Osmaniye Devlet Hastanesinin Eğitim ve Araştırma Hastanesine dönüşebilmesi hususu ele alındı.

Osmaniyeli Bürokrat ve Akademisyenler Platformu (OBADER) :”Rektör Hocamız ÜNÜVAR’a, OBADER Hekimler Platformumuza göstermiş oldukları nazik evsahipliği için çok teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz” dedi.

HASAN KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.