Genel

OGC ESKİ BAŞKANI HÜSEYİN ÜNALDI İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) eski başkanı merhum Hüseyin Ünaldı, birinci ölüm yıldönümünde mezarı başında dualarla anıldı. Ayrıca yemekli mevlit programı düzenlendi.

Geçtiğimiz yıl 1 Kasım tarihinde hayata veda eden OGC eski başkanı ve gazeteci – yazar Hüseyin Ünaldı, ölümünün birinci yıldönümünde mezarı başında anıldı. Asri Mezarlık’ta aile kabristanındaki mezarı başında ailesi ve meslektaşları biraraya geldi. Burada okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından dua yapıldı ve Ünaldı’nın mezarı çiçeklerle donatıldı. OGC Başkanı İsrafil Avcı da katılımcılara teşekkür etti.

Merhum Hüseyin Ünaldı için Öğretmen Evi’nde yemekli mevlit programı düzenlendi. Ailesi tarafından düzenlenen programda da Kur’an-ı Kerim okundu ve dua yapıldı. Ardından Medya Port’un organize ettiği ve gazeteci Mustafa Düzenli’nin hazırladığı Hüseyin Ünaldı ile yapılan röportajın sinevizyongösterimi yapıldı. Röportajın son bölümünde Hüseyin Ünaldı’nın “Osmaniye ve Osmaniye halkı için yaptığım tüm sosyal ve kültürel hizmetler ile basın hizmetimden dolayı hakkımı helal ediyorum” demesi ilgi çekti.

OGC Başkanı İsrafil Avcı da yaptığı konuşmasında OGC Başkanlarından merhum Gökhan Erkmen için bugüne kadar ölüm yıldönümlerinde anma programları yaptıklarını, Hüseyin Ünaldı için de bu sene birinci anma programını gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Avcı etkinliklere katılımından dolayı meslektaşlarına ve konuklara teşekkür etti.

Osmaniye Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Eski Başkanı Mustafa Fettahlıoğlu da Hüseyin Ünaldı ile 40 yılı aşkın bir dostluğunun olduğunu ifade ederek, kendisini her zaman saygı ve minnetle andığını ifade etti.

Programa katılan AK Parti İl BaşkanıSeydi Gülsoy da Hüseyin Ünaldı’nın Osmaniye’de iz bıraktığını, çok önemli hizmetlere imza attığını ifade ederek kendisinin de Ünaldı’ya olan hakkını helal ettiğini söyledi.

Anma programlarına Valilik Basın Müdürü Osman Turunç, Belediye Basın Müdürü Bahadır Erdem Bülbül, Hüseyin Ünaldı’nın eşi ve kızı, akrabaları, dostları ile meslektaşları katıldı.

ÖZLEM AVCI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.