Genel

OKÜ mezunları mezuniyet sevinci yaşayacak!

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pandemi döneminde okullarımız da etkilenmişti. Yüz yüze eğitim yerine uzaktan eğitim modeli uygulanırken, okullarda etkinlikler de yapılamamıştı. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Törenini 17 Eylül 2021 tarihinde yapacak.

OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, basın mensuplarına yaptığı davette “Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 17 Eylül 2021 Cuma günü pandemi önlemlerine riayet edilerek gerçekleştirilecektir. Mezunlarımız, başarılı bir akademik eğitimin ardından yeni bir hayata başlayacak ve mezuniyet sevincini kıymetli ailelerinin, protokol konuklarının, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi akademik ve idari kadrosunun ve siz değerli basın mensuplarının katıldığı törende yaşayacaktır. Kıymetli mezunlarımızın yeni bir hayata adım atacakları ve kep atmanın sevincini yaşayacakları bu önemli günde, siz değerli basın mensubumuzu da aramızda görmekten mutluluk duyarız” ifadelerini kullandı.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.