Genel

OKÜ REKTÖRÜ PROF. DR. UZUN,  İFTARDA ÖĞRENCİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversitenin  Karacaoğlan Yerleşkesinde öğrencilerimiz ile iftar yemeğinde bir araya geldi. 

Üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi Lezzet Vadisi’nde düzenlenen iftar yemeğinde  Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, öğrencilerin masalarını ziyaret ederek “afiyet olsun” dileklerinde bulundu.

İftar yemeğinin ardından, Karacaoğlan Yerleşkemizde bulunan OKÜ Gençlik Ofisi’ni ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, burada öğrencilerle  sohbet ederek  sorun ve taleplerini dinledi.   

 Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Genç OKÜ’lülerle bir arada olmaktan ayrıca mutluluk duyduğunu belirterek, “Ramazan ayında öğrencilerimizle tekrardan bir araya gelmenin sevincini yaşıyoruz. Hoşgörü, dayanışma ve huzurun en derinden hissedildiği bu mübarek ayda, gençlerimizle iftar yapabilmek, bu duygularımızı daha da güçlendiriyor. Türk ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif’ini en içten dileklerimle kutluyor; gençlerimizle bir arada olabileceğimiz nice iftarlar diliyorum.” dedi.

OKÜ basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.