Genel

OKÜ’DEN SEVİNDİREN DESTEK

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi  yangından etkilenen vatandaşlara  destek oldu.

Osmaniye ilimizin merkeze bağlı Karatepe Köyü’nde çıkan orman yangınlarından  etkilenen vatandaşlarımıza ve yangına müdahalede görevli  çalışanlara üniversitemiz personelleri soğuk ayran ve su ikramında bulunurken, Üniversite OKÜ Anaokulu öğrencileri de temin etmiş oldukları soğuk su termoslarını yangın bölgesine göndererek   destek oldular.


Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi olarak , “Osmaniye, Manavgat, Marmaris, Bodrum ve diğer bölgelerimizde meydana gelen yangınlar dolayısıyla aziz milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yangınla mücadele sürecinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,  yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz . 

Milletimizin  güçlü dayanışma yeteneği ve iradesi sayesinde  yangınların neden olduğu zararların devlet millet işbirliği ile en kısa zamanda telafi edileceğine, bu ve benzeri afetlerle mücadele için gereken tüm önlemlerin alınacağına yönelik inancımızı aziz  milletimizle  paylaşıyoruz. 
Allah devletimizi ve milletimizi her türlü afetten korusun.” diyoruz.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.