Genel

Okul İdarecileri ve Rehber Öğretmenlere “İlham Veren Liderlik” Konferansı Verildi

Osmaniye’de Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Alişan Kapaklıkaya tarafından, okul idarecileri ve rehber öğretmenlere “İlham Veren Liderlik” konulu konferans verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür, Sanat ve Kongre Merkezinde düzenlenen Seminere Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

Yaşamındaki önemli kesitleri katılımcılarla paylaşan Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Alişan Kapaklıkaya, katılımcıları hem güldürdü hem de duygusal anlar yaşattı. Kapaklıkaya,  “İlham veren, çocuklara ufuk oluşturan, onların yüreğindeki kapasiteyi ortaya çıkarmak için gayret gösteren öğretmenlere ihtiyacımız var. Atatürk diyor ya; ‘Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır’. Çünkü siz lokomotif gibi kendinizi geliştirdiğinizde, çocuklar otomatikman gelişecektir” diye konuştu. Konferansın devamında görsel, işitsel ve dokunsal öğrenme biçimleri hakkında bilgi veren Alişan Kapaklıkaya, öğrenme biçimleri hakkında detaylı bilgi verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Alişan Kapaklıkaya’ya verdiği kıymetli bilgiler için teşekkür etti.

Düzenlenen konferansın ardından Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Alişan Kapaklıkaya, kitaplarını imzaladı.

Rufi TOPAL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.