Genel

OKÜ’LÜ MİNİKLERİN GÖSTERİLERİ  BÜYÜK ALKIŞ  ALDI

Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a  Türk Bayrağı ve çiçek takdiminin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinlikte, minik öğrenciler ülkemizin farklı yörelerine ait halk oyunları gösterileri sergiledi. Minik OKÜ’lüler tarafından sergilenen dans ve folklör gösterileri katılımcılar ve veliler tarafından büyük beğeni topladı.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Anaokulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenlendi.

Üniversitemiz Anaokulunun minik öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladı. 23 Nisan programına Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversitemiz akademik ve idari çalışanları ile çok sayıda aile katıldı. 

Rektörümüze Türk Bayrağı ve çiçek takdiminin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinlikte, minik öğrenciler ülkemizin farklı yörelerine ait halk oyunları gösterileri sergiledi. Minik OKÜ’lüler tarafından sergilenen dans ve folklör gösterileri katılımcılar ve veliler tarafından büyük beğeni topladı.

Programı ilgiyle takip eden Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak ‘’OKÜ Anaokulu öğrencilerimizin, minik kalplerimizin gösterilerini büyük bir beğeniyle izledik. Bu anlamlı günü bize armağan eden Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.’’ dedi.

Etkinlik, balon oyunu ve miniklerin aileleriyle kucaklaşmasıyla son buldu.

OKÜ basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.