Genel

Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler  Müdürlüğü, OKÜ ile Protokol imzaladı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi  ile Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında, eğitim ve çalışma iş birliği protokolü imzalandı.

OKÜ  ile Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında eğitim ve çalışma alanında iş birliğinin sağlanması amacıyla düzenlenen protokol, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar tarafından imzalandı. Rektörlük makamında düzenlenen protokol töreninde, iki kurum arasında mesleki eğitimlerin niteliğinin artırılması, öğretim üyesi, personel arasında karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunulması, meslek elamanlarının mesleki ve akademik gelişimlerine katkı sunulması, hizmet modelleri alanlarında ortak çalışmaların ve projelerin yapılması planlandığı belirtildi.

Protokol kapsamında, iş birliği sağlanan alanlarda uzman kaynağı ve mekan desteği, lisansüstü eğitim-öğretim imkanları, düzenlenecek etkinliklere uygulama ve tanıtım desteği üniversitemizce sağlanacak.


İş birliği protokolünün her iki kuruma da hayırlı olmasını temenni eden üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, ‘’Bu iş birliğinin, toplumun sosyal hizmetlere olan ihtiyacını daha etkin ve verimli bir şekilde karşılamak adına önemli olduğuna inanıyoruz.” dedi.

OKÜ basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.