Genel

OSMANİYE AMİNE SULTAN’A HAYAT IŞIĞI OLDU

OGC Başkanı İsrafil Avcı, Osmaniye’nin Amine Sultan’a Umut Olmak için bir araya geldiğini söyledi. Avcı, “Şu anda kermesten elde edilen gelir 90 bin TL. Biz bunu bugün Amine’nin babası adına açılan valilik onaylı hesaba aktardık. Bu çocuğumuz için birkaç yerden daha söz aldık. Yardımlar devam edecek. Bu hesap valilik onaylı olduğu için aile bu paraya hiçbir şekilde dokunamıyor. Sadece valilik onayı ile tedavi olacağı hastaneye aktarılıyor. Hereksin gönlü rahat olsun. Çok güzel bir çalışma yaptığımıza inanıyorum. Destek veren başta basın mensubu arkadaşlarım olmak üzere herkesten Allah razı olsun” dedi. Keremsin organizasyonunu üstlenen Radyo Meşale Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz ise kermesteki bayanlara, sivil toplum kuruluşlarına ve destek veren herekse gönülden teşekkür ettiğini söyledi. Yılmaz, Amine Sultan’a yardımların devam etmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Osmaniyeli SMA hastası Amine Sultan’in yurtdışındaki tedavisine destek olmak için yapılan kermeste elde edilen 90 Bin TL’lik gelir bankaya yatırıldı.

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nin öncülüğünde, medya mensuplarının destekleri ile Radyo Meşale’nin organizesinde 4-5 Ağustosta Osmaniye Valiliğin onayı ile düzenlenen Gıda ve Hediyelik Eşya Kermesinde 90 Bin TL gelir elde edildi.

Elde edilen kermes gelir OGC Başkanı İsrafil Avcı ve Radyo Meşale Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz tarafından Amine Sultan’ın Osmaniye Valiliği onaylı yardım hesabına aktarıldı.

OGC Başkanı İsrafil Avcı, Osmaniye’nin Amine Sultan’a Umut Olmak için bir araya geldiğini söyledi. Avcı, “Şu anda kermesten elde edilen gelir 90 bin TL. Biz bunu bugün Amine’nin babası adına açılan valilik onaylı hesaba aktardık. Bu çocuğumuz için birkaç yerden daha söz aldık. Yardımlar devam edecek. Bu hesap valilik onaylı olduğu için aile bu paraya hiçbir şekilde dokunamıyor. Sadece valilik onayı ile tedavi olacağı hastaneye aktarılıyor. Hereksin gönlü rahat olsun. Çok güzel bir çalışma yaptığımıza inanıyorum. Destek veren başta basın mensubu arkadaşlarım olmak üzere herkesten Allah razı olsun” dedi.

Keremsin organizasyonunu üstlenen Radyo Meşale Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz ise kermesteki bayanlara, sivil toplum kuruluşlarına ve destek veren herekse gönülden teşekkür ettiğini söyledi. Yılmaz, Amine Sultan’a yardımların devam etmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Amine Sultan’a destek olmak isteyenlerin tüm operatörlerden AMİNE yazıp 1983’e SMS göndererek 10 lira bağış yapılabileceği gibi Osmaniye Valiliği izinli ile IBAN: TR 57 0001 5001 5800 7313 1375 70 VAKIFBANK İDRİS BEYAZDURNA, Açıklama: AMİNE SULTAN yazılarak da yardımda bulunabileceği duyuruldu.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.