Genel

OSMANİYE BAROSUNUN SEMİNERİNE TBB BAŞKANI PROF. DR. AV. METİN FEYZİOĞLU DA KATILDI

Büyük ilgi gören seminer sonunda katkılarından dolayı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Doç.Dr.Fahri Gökçen TANER’e Osmaniye Baro Başkanı Av.İbrahim Halil YAVUZDOĞAN tarafından plaket takdim edildi. Osmaniye Barosunda Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Doç.Dr.Fahri Gökçen TANER’in eğitimci olarak katıldığı “CMK UYGULAMALARI” konulu seminere  TBB Başkanı Prof. Dr. Av. Metin FEYZİOĞLU da katıldı.

Osmaniye Barosunda Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Doç.Dr.Fahri Gökçen TANER’in eğitimci olarak katıldığı “CMK UYGULAMALARI” konulu seminere  TBB Başkanı Prof.Dr.Av.Metin FEYZİOĞLU da katıldı.

Türkiye Barolar Birliği (TBB) ve Osmaniye Barosu işbirliği ile Meslek İçi Eğitimi Kapsamında  Osmaniye Barosu  Hizmet Binası Prof.Dr.Av.Metin FEYZİOĞLU Konferans Salonunda, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Doç.Dr.Fahri Gökçen TANER’in eğitimci olarak katıldığı “CMK UYGULAMALARI” Seminer, TBB Başkanı Prof.Dr.Av.Metin FEYZİOĞLU’nun açılış konuşması ile Baroya  kayıtlı Avukat ve Stajyer Avukatların katılımı ile yapıldı.

 Seminer sonunda katkılarından dolayı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Doç.Dr.Fahri Gökçen TANER’e Osmaniye Baro Başkanı Av.İbrahim Halil YAVUZDOĞAN tarafından plaket takdim edildi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.